Afërdita dhe Rezi si Britney dhe MadonnaFundjavës që lamë pas modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ishte në Tiranë, ku konkurroi me këngën e saj të re.

Ardhjet e saj në Tiranë janë edhe një mundësi për të takuar miq dhe kaluar kohë me ta. Siç ka ndodhur edhe këtë herë, ku e shohim së bashku me këngëtaren Rezarta Shkurta.

Po ajo që bën përshtypje në këtë foto janë puthjet në distancë që ato i japin njëratjetrës…Janë duke u ngacmuar, apo në këtë mënyrë provokojnë të tjerët përreth tyre…?!

A mos ndoshta po performojnë si Britney Spears deh Madona disa vite më parë në një koncert? /balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here