Këngëtarja e njohur Afërdita Dermaku ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet ‘Shpirt’ dhe është kompletuar me videoklip.

Kjo këngë vjen me tekst nga Miriam Islami, realizuar nga Wirusi.

Produksioni i cili ka lansuar këngën në kanalin youtube është “VizioniLibonia”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here