Aështë shëndoshë Morena Taraku ?Mesa duket janë bërë të shpeshta rastet kur fotografitë ‘zhgënjejnë’ të famshmit tanë.

Kësaj radhe ka qenë Morena Taraku ajo e cila ka ‘shokuar’ me fotografinë e fundit, e pa dyshim që kjo gjë nuk ka kaluar pa u komentuar edhe ndjekësit e saj, raporton Indeksonline.

Kanë qenë komentet të shumta ato të cilat kanë pyetur se çka po ndodh me trupin e Morenës, pasi që vërtetë ajo duket shumë e shëndoshë dhe nuk ngjan aspak me femrën seksi të cilën jemi mësuar të shohim herë pas here.

Aështë shëndoshë Morena Taraku ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here