Modelja Adrola Dushi ka publikuar në rrjete sociale disa foto të ëmbla me vogëlushin e saj Troi.

Krahas fotove të publikuara ajo ka sjellë edhe një shprehje ku thuhet: “I kërkova Zotit të më dërgojë një mashkull që do më dojë gjithë jetën.

Kështu më dhuroi një djalë,”-përfundon modelja për të birin. Kujtojmë që pak kohë më parë ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj Adisi, por që të dy ruajnë një marrëdhënie miqësore dhe korrekte për shkak të Troit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here