Adrola Dushi e mrekullueshme edhe pa grim Jo shpesh herë të ashtuquajturit VIP, ekspozohen pa grim, kjo marrë parasysh që produktet e bukurise i bëjnë ato të duken për mrekulli.

E një bukuri “bio” e posedon e bukura Adrola Dushi, ajo e cila edhe u kurorëzua si “Miss Universe Albania”, shkruan Indeksonline.

Dushi, ka bërë një photoshooting ma make up, ku dhe duket e mrekullueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here