Adrola Dushi duket për mrekulliE bukura Adrola Dushi është shfaqur shumë natyrale në foton e radhës.Në profilin e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë një foto ku dhe duket për mrekulli.

Dushi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se modelja simpatike është e martuar dhe është nënë e një djali të cilin e quan Troi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here