Nuk i pëlqen aspak të flasë për lidhjen aktuale, duke qenë se nuk ka përvoja të mira nga publikimi i lidhjeve të mëparshme, megjithatë kur vjen puna për “Bluetooth”, ndryshojnë gjërat…

Këngëtari i famshëm maqedonas, Adrijan Gaxha, rrëfen detaje të pazbuluara më parë nga karriera dhe jeta e tij private.

Gaxha tregon se me Luanën është njohur rastësisht në Tiranë në një lokal para katër vitesh.

Që momentin e parë kur e pashë të them të drejtën u dashurova, por meqenëse ajo ishte pak e vogël, prita kohën e duhur dhe pas një viti u lidhëm” shprehet ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here