Adrijan Gaxha, i përfolur së fundmi gjatë në faqet e shtypit rozë për lidhjen me bukuroshen Luana Vjollca, do të vijë sot në një intervistë të sinqertë për faqet e suplementit të së shtunës në “Gazeta Shqiptare”.

Në këtë rrëfim Adi ndan me ne shumë detaje nga jeta private dhe jo vetëm…

“Fejesa ishte thashethem, po për mua lidhja ka qenë që në ditën e parë sikur të ishim të fejuar edhe të martuar”, thotë ai mes rreshtash, ndërkohë që pohon se ndarja është e vërtetë.

Deklarata e djalit simpatik nga Maqedonia vjen pak befasuese në një kohë kur Luana, vetëm dy javë më parë e uroi publikisht në “Facebook” për ditëlindjen e tij duke e quajtur jeta ime…

Megjithatë më mirë se sa ai vetë të vërtetën nuk di ta thotë askush tjetër, ndaj për më shumë ju ftojmë të lexoni intervistën në vijim.
/BalaknWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here