Adriatik Asllani publikon albumin ‚Live‘ Këngëtari Adriatik Asllani ka lansuar projektin e tij me gjigand, albumin me këngë ‚live‘

Ky album i orkestruar nga Ramadan Selimi edhe Labinot Mezini dhe i incizuar në dy studiot ‚Studio Dani & Studio Labi‘ ka 12 këngë të dëgjuara më parë por me të përpunuara në formën me të mirë nga këngëtari.

Ky është albumi i tretë i tij dhe padyshim është zgjidhja më e mirë për dasmat tuaja.

Albumi është lansuar edhe në kanalin Youtube dhe këngët e tij gjenden edhe më poshtë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here