Adriano eshte sulmuar te enjten ne mbremje nga ish e dashura e tij, Joana Machado gjate nje feste ne Chatuba, ne zonen veriore te Rios.

Futbollisti u kthye ne Brazil pas takimit me kombetaren ne Londer.

Sipas “Globoesporte.com”, se bashku me Adrianon ishin edhe shoke te tjere te tij te Flamengos.

Machado e cila mendohet te kete qene e dehur, ka qelluar me gure dhe goditur me shkelma makinen e ish te dashurit dhe futbollisteve te tjere.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here