Adriani dhe Liridoni publikojnë  këngën 'Kalle'Së shpejti këngëtari Adrian Gaxha do të publikojë këngën ‘Kalle’ e cila vjen në bashkëpunim me Liridonin.

Tani, Adriani ka publikuar vetë trailerin e këngës.

Klipi është realizuar në bregdet me shumë vajza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here