Adriani dhe FlorianiKëngëtari shqiptar nga Shkupi, Adrian Gaxha ka publikuar videoklipin e këngës “Kjo Zemër”, në bashkëpunim me Florianin.Kënga “Kjo Zemër”, një vazhdim i hitit “Ngjyra e Kuqe”, ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku në audio version, që duket se ka motivuar artistët për të realizuar edhe videoklipin, shkruan Tribuna.

Entermedia e ka realizuar videoklipin e këngës, që shfaq në mënyrë shumë të bukur, me skena interesante dhe me një ngjarje për t’u treguar nga të dy këngëtarët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here