Adriana Matoshi do bëhet gjyshe se shpejtiNë emisionin “Natë me Fatmir Spahiun”, përveç Adriatik Kelmendit, ishte e ftuar edhe aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi.

Në mesin e bisedave të ndryshme, ajo tha se më nuk e ka në plan të bëjë fëmijë, për shkak se tani ajo do të bëhet vjehërr dhe gjyshe, transmeton Sovrani.info.

Por, e pyetur më tutje nga drejtuesi i emsionit Fatmir Spahiu, se ç farë do të thotë kjo që do të bëhet vjehërr apo gjyshe?, ajo u përgjigj duke buzëqeshur, madje duke u menduar mirë se çfarë të thotë. Kështu, ajo dha një përgjigjë duke thënë se tani vajza e saj i ka 16 vjet dhe se mund të pritet që ajo ta gjej dikënd dhe të vendos për fatin e saj.

Megjithatë, mbetet të shihet nëse ka di ç ka të vërtet nga e gjithë kjo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here