Victoria’s Secret” prezantoi sot në New York recipetat 2 milionë dollarëshe të veshura me ar, diamant e zafir.

Modelja braziliane Adriana Lima ekspozoi për publikun veprën më të re të shtëpisë së modës “Victoria’s Secret”.

2 KOMENTET

  1. je shuuuuuuuuuuuuuuuuuume sexsi dhe sa me pelqejn dhe mua te kem ni pare keshtu ………….po skam
    🙁

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here