Pushimi në plazhin e Miami-t me vajzën Valentina është rasti i duhur për paparacin për të fotografuar modelen bukuroshe braziliane Adriana Lima.

Tridhjetë vjecarja e kalon për mrekulli provën me rrobe banjo duke treguar një fizik për tu admiruar dhe patur zili.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here