Adriana Lima në formë të shkëlqyer në inagurimin e dyqanit të IWC, firmës së njohur të orave zviceriane, në New York.

Modelja braziliane edhe pse në muajin e tetë të shtatzanisë, mund të sfilojë në pasarelë.

30 vjeçarja braziliane e cila sjell në jetë femijën e saj të dytë dukej mahnitëse me ato këmbët e gjata dhe me një fustan të shkurtër të zi gjersa performonte në tapetin e kuq.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here