Adrian Gaxha zihet 'mat' , ja me kë po puthet aiKëngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Adrian Gaxha ka sjellë disa pamje nga kopshti zologjik se ku ishte për vizitë.

Nga koha sa kaloi ai atje, nuk shpëtoi pa shkëmbyer puthje me një papagall të bardhë e të bukur, shkruan GazetaBlic.com

Adrian Gaxha zihet 'mat' , ja me kë po puthet ai

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here