Adrian Gaxha rrëzohet në skenë krah TunësAdrian Gaxha dhe Tuna kanë nisur karrierën me një bashkëpunim.Dyshja e famshme e Shkupit, pjesë e skenës muzikore janë bërë që fëmijë, shkruan GazetaExpress.

Në një video nga fëmijëria e tyre, Adriani shihet teksa që i vogël mundohet të tregojë aftësitë e tij në vallëzim.

Por, jo çdo gjë shkoi ashtu siç e kishte planifikuar artisti, pasi në një moment ai rrëzohet në skenë./GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here