Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Adrian Gaxha është përfolur shpesh herë në mediat rozë për shkak të lidhjeve të tij me figura të njohura të ekranit.

Kohë më parë u përfol se këngëtari është në një lidhje me një vajzë emri i të cilës nuk u mësua po ashtu dhe nga vetë këngëtari nuk u konfirmua.

Por së fundmi burimet bëjnë të ditur se kjo lidhje është e vertetë.

Sipas tyre vajza mban inicialet S.D dhe është me origjinë nga qyteti Ferizaj.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here