Sot, nuk është aspak çudi që në rrugë të shohësh të pastrehë që ushqehen me mbeturinat e koshave të plehrave.

Kjo pamje nuk është shumë e mirë për këdo, por kur ka për protagonist një këngëtar si Adrian Gaxha, kjo situatë duket vërtet e rrallë.

Dhe sigurisht, askush nuk mund të marrë një përgjigje të saktë për këto foto, ku Gaxha duket se është duke ngrënë diçka që ka dalë nga kazani i plehrave.

Tre opsionet e mundshme mund të jetë: e para, artisti është prekur nga kriza ekonomike; e dyta, mund të jetë duke u frymëzuar për ndonjë hit të ri; dhe treta, mund të jetë duke kërkuar diçka në kazanin e plehrave dhe e ka gjetur atë…/balkanweb/

4 KOMENTET

  1. kjo osht rren bre montazh thashetheme
    adrian gaxha sbon ksi sene ndoshta o kon tu gjiru naj sport po kjo dallohet se osht montazh me siguri ka qen me ndonje hotel dhe e kan fotografu edhe ateher masanej e kan ba kishe u kon te hanger ne kontiniera

  2. AHHAHAHHA aspak nuk eshte e vertet,ne kantaniera as egjiptasit e ashkalit nuk jan ardh ne at gjendje,e lema Adrian Gaxha.

  3. o rreeeeeeeeeeeeeeeeee kjo esht rrennnnnnnnnnn adriani sbon ksi sende ose u kon tu gjujt diqak e kan bo kishe po nxjerr montzheeeeeeeeeeee pldh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here