Adrian Gaxha flet për lidhjen e tij me LuanënNjë fotografi në plazh ku shihen Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca pranë njëri tjetrit ka bërë që sërish të ngritet pluhur për një lidhje mes tyre

Por kjo është mohuar nga vet këngëtari.

Ajo foto është bërë gjatë Summer Fest në Ulqin ku plot miq kemi dalë të festojmë por po shihet se të gjithë e keni keqkuptuar. Unë dhe Luana jemi shokë, por jo më shumë”, ishte deklarata e Adrianit gjatë një intervisteje për Prive.

Ndryshe, ai ende nuk ka deklaruar publikisht asnjë lidhje dashurie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here