Adrian Gaxha feston ditëlindjen e 33-të, akoma beqar!Këngëtari Adrian Gaxha sot feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur plot 33 vite dhe për këtë ditë, ka marrë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat .

Këngëtari edhe këtë ditëlindjen po e feston si beqar. Të paktën kështu ka thënë ai në intervistat dhënë për mediet shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here