Ne fakt duhet thene Floriani dhe Adriani, sepse eshte Floriani ai qe e ben kengen te kendshme me zerin e tij super,pasi ritmi eshte i vjeter e Adriani po Adrian.

Nderkohe… a nuk ndiheni disi te parehatshem te degjoni nje femije teksa i kendon ngjyres se kuqe apo thuaj se mos eshte femija juaj hahahhaha.

T’ka baba playboy ty!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here