Adrian Gaxha bën gjeste të pahijshmeAdrian Gaxha ishte në mesin e shumë të ftuarve të famshëm mbrëmë në ahengun e organizuar nga biznesmeni Sabri Bahtiri.

Me rastin e synetisë së djalit të tij, yjet të shumta të skenës shqiptare u argëtuan pa masë të mbledhur në një vend siç ndodh shumë rrallë, transmeton Telegrafi.

Në mesin e shumë pamjeve të publikuara nga nata e mbrëmshme është edhe një video ku Adriani shihet teksa ngrit gishtin e mesëm. I vetëdijshëm që po xhirohet këngëtari nga Shkupi në një moment tjetër prek organin e tij gjenital.

Këto pamje mund t’i shikoni nga minuta -0:48 dhe -7:38./Telegrafi/.

Adrian Gaxha bën gjeste të pahijshme

Adrian Gaxha bën gjeste të pahijshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here