Modelja shqiptare, Adrola Dushi, e ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet në det.

Femra e cila konsiderohet si më e bukura shqiptare ka tëhequr vëmendjen me foton në bikini ani pse nuk është se ka marrë pozë provokative siç zakonisht jemi duke i parë kohët e fundit fytyrat e njohura publike.

Adrola publikon shpesh foto në Instagram dhe pothuajse gjithmonë shfaqet natyrale, detaj i cili komentohet e pëlqehet nga të gjithë fansat e saj.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here