Adi Krasta ka publikuar pak orë më parë një foto të së ëmës me një urim për ditëlindje.

Krahas saj ai shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Mam”. Moderatori i njohur shumë rrallë publikon foto të familjarëve të tij, jo më kot, ky postim nuk kaloi pa u vënë re.

Të shumta kanë qenë edhe urimet drejtuar zonjës Miranda nga ndjekësit e Krastës në ‘Instagram’. Ditët speciale duhen festuar dhe një urim i tillë përpara të gjithëve është padyshim mënyrë e bukur.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here