Provokatore, seksi, e ëmbël sa dhe cokollata që mbart në trup. Kjo është fotoja me e re e të parezistueshmes Adelina Ismailit.

Mësuam se këngëtarja kosovare Adelina Ismaili ndodhej këto ditë në Tiranë për një set fotografish për revistën “Anabel”. Revista del sot ne treg, por ne mundëm të shkëpusim këngëtaren në kopertinën e parë, ku Adelina vjen më e guximshme se asnjëherë tjetër.

E lyer me cokollate te shkrire dhe me nje luleshtrydhe ne dore, kengetarja me veshtimin e saj plot joshje kthen sytë nga lexuesi i revistës.

Por dhe përfaqësuesit e revistës kanë mbetur tepër të kënaqur, sa në një nga rrjetet online shprehen se “Pershtypja jone nga Adelina ishte : Nje artiste e vertete dhe shume e disiplinuar, nje modele e papare, dhe nje grua me shume bote dhe teper e dashur”./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here