Këngëtarja Adelina Berisha është mjaft e pëlqyer nga publiku, kjo është një ndër arsyet pse vazhdimisht është e angazhuar me koncerte.

Ajo shquhet edhe për fizikun e saj, i cili është gjithmonë në formë të shkëlqyer. Në një nga fotografitë e saj të fundit, këngëtarja është shfaqur mjaft seksi falë linjave trupore që posedon.

Adelina ka treguar se është gjithnjë e kujdesshme kur bie fjala për trupin e saj, dhe se nuk harron ta vizitojë palestrën për të bërë ushtrime, të paktë një orë gjatë ditës.

Së fundmi, ajo ishte e pranishme në një koncert në Vlorë, ku ka performuar hitet e fundit për fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here