Këngëtarja kosovare, Adelina Thaqi, është emri më i ri në radhën e femrave të famshme në estradën shqipe që është bënë.

Njoftohet se krijuesja e hitit “Kontrast” dhe partneri i saj Bardhyl Metaj kanë pritur në jetë një vajzë.

Ndërsa thuhet se çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Fiona.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here