Adelina Thaçi, e cila javën e kaluar u kurorëzua me Bardhyl Metaj, gjatë një prononcimi për Telegrafin thotë se dita e martesës ka qenë më e bukura në jetën e saj.

“Vetëm disa ditë më parë unë kam pasur ditën më të bukur të jetës sime. Këtë ditë të paharrueshme dhe këto momente të bukura i kemi ndarë me familjarët tonë, njerëzit dhe miqtë e mi të shtrenjtë”.

“Ceremonia e dasmës është zhvilluar në hotelin Emerald dhe është organizuar nga një staf profesional në këtë drejtim”, ka rrëfyer Adelina për Telegrafin.

Përveç gëzimit martesor, çifti i ri, Adelina dhe Bardhi do të behën edhe prindër. /G. S./

1 Koment

  1. adelin mir koke dok ama edhe ma heret kur i ke pas flokt ngjyren ma tmbyllt ngjyren tande natyrale shum tbukur e ke pas e tash koke bo fallc si krejt kengtaret me flokt e bardha qe pi bojn ju paten e sju paten hije

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here