Fjalët për lidhjen e këngëtares shkupjane Adelina Tahiri me futbllistin e njohur Lorik Cana janë të vërteta.

Këtë gjë çifti tashmë e ka konfirmuar edhe në facëbook por duke mos vënë foto të përbashkëta, me arsyetimin se të njejtat mund të keqpërdoren nga mediat. Para se çifti të zyrtarizojë lidhjen në profilet e tyre, ne kontaktuam një mikeshë të përbashkët të tyre e cila na tha me gojën plot se Adelina dhe Loriku janë bashkë.

Këngëtarja kalon çdo fundjavë në Turqi në vizitë tek i dashuri, lidhje kjo e cila njihet si jozyrtare që nga ndeshja me Bosnjën dhe Hercegovinën që kishte Cana.

Të dyja familjet kanë kaluar festat e fundvitit së bashku në Prishtinë”, thekson më tej burimi ynë që dëshiroi të ngelet anonim. Gjithashtu na njoftojnë se ka më shumë se një vit që futbollisti i famshëm i është vardisur bukuroshes shkupjane duke i dërguar dhurata të shtrejta vetëm e vetëm për të fituar zemrën e saj.

Se sa do të zgjatë kjo lidhje e cila flitet se është shumë serioze, pritet të shihet!

Nëpër duart e futbollistit 28 vjeçarë kanë kaluar shumë femra të njohura dhe të panjohura, kurse lidhja e tij e fundit është me këngëtaren simpatike Adelina Tahiri e cila është 18 vjeçare!

1 Koment

  1. ey une e di qe kta dy sjon bashk.e kom pa me nji emision qe lorik cana ka thon qe na jemi vetem shok e jo me shum.a kjo adelina veq kshyr djali kaq i mir kishe pe do allah allah .as menja mos te shkoje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here