Adelina Tahiri vjen me videoklipin e ri “Mos më duaj sot”Adelina Tahiri ka lansuar para pak çastesh videoklipin më të ri të saj të titulluar “Mos më duaj sot”.

Me një paraqitje të nxehtë, me shumicën e skenave të realizuara pranë një mashkulli gjysmë-lakuriq, Adelina kësaj here vjen me një këngë jo shumë ritmike.

Videoklipi është i realizuar nga produksioni Imagine Films dhe është hedhur në YouTube nën profilin e kompanisë publikuese Onima.

Këngëtarja seksi dje pati edhe një tjetër festë, pasi festoi ditëlindjen e saj të 23-të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here