tahiri-adelina1

Nga sportet ekstreme tek rrezet e diellit dhe uji kristaltë i plazheve në Dubai.

Të gjitha këto po i shijon në maksimum këngëtarja seksi Adelina Tahiri për të cilën duket se pushimet ende nuk kanë mbaruar.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka ndarë foto herë pas here në rrjtet sociale tanimë që ndodhet atje për disa ditë relaksi.

Duket se Adelina po i shfrytëzon më së miri ditët e qëndrimit në një nga vendet më luksoze në botë siç është Dubai.

Ditën e djeshme ajo ka postuar një foto me bikini të zeza ku ekspozon format e kuruara.

Ashtu siç Adelina bën shumicën e rasteve edhe këtë herë foton e ka shkrepur vetë.

E vështirë të mendosh që pushimet po i kalon vetëm.

tahiri-adelina

adelinatahiri

adelina-tahiri

ad

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here