Adelina Tahiri shumë “in” me të bardhënKëngëtarja, Adelina Tahiri, padyshim se vetën e saj e ka shumë qef. Ndoshta e gjithë kjo erdhi pas operacioneve kirurgjike. Shumicën e fotove të saj, ajo i bënë para pasqysrës, sa që na shtyn të mendojme se mund të jetë e dashuruar në vetën e saj, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, ajo se fundmi ka postuar një foto në llogarinë e saj, e veshur me të bardha, ku dhe duket super seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here