Adelina Tahiri përfshihet në sherr Samanta Karavella para pak minutash është “sulmuar” në rrjetet sociale nga Marsela Çibukaj, ku kjo e fundit e përqeshi projektin e ri të Samantës “Si ai”.

Në këtë sherr mediatik është përfshirë edhe Adelina Tahiri, e cila i del në mbrojtje Samantës, shkruan “lajmi.net”.

“babyyy !! Ata qe flasin e kan nga zilija… ai qe eshte i suksesshem dhe i rendesishem dhe me kualitet te lart nuk meret me te tjeret sepse nuk ka koh! Mundges vet besimi , sherojn komplekse me tjere.”, ka komentuar Adelina në postimin e Samantës, e cila i kundërpërgjigjet Marselës. /lajmi.net/

Adelina Tahiri përfshihet në sherr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here