Adelina Tahiri pas nderhyrjes ne buzeKengetarja seksi Adelina Tahiri duket ne super forme dhe eshte nje nga femrat qe me se shumti pelqehet nga meshkujt.

Edhe perkunder nderhyrjeve kirurgjike dhe zmadhimit te buzeve ajo duket shume bukuroshe. Se si duket ajo mund te shihni ne fotot e fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here