Adelina Tahiri pa të brendshme në 'Your Face Sounds Familiar'Natën e mbrëmshme ka përfunduar sezoni i parë i spektaklit “’Your Face Sounds Familiar’.

Njëra nga pjesëmarrëset, e cila ka marrë vëmendje të madhe të publikut dhe medias gjatë këtij rrugëtimi, ishte këngëtarja, Adelina Tahiri, shkruan GazetaExpress.

Këngëtarja ka mahnitur vazhdimisht me pamjen dhe format e saj fizike, por “kapakun” i ka vënë në natën finale.

Adelina është shfaqur me një fustan të bardhë të gjatë por që ka zbuluar pjesët intime. Në një nga fotografitë duket se këngëtarja nga Shkupi nuk ka veshur të brendshme.

Adelina Tahiri pa të brendshme në 'Your Face Sounds Familiar'

Megjithë paraqitjet e mrekullueshme të pjesëmarrvse të tjerë, çmimin kryesor arriti ta rrëmbeje Angjela Peristeri./GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here