Adelina Tahiri nuk toleron më komentet e Arian ÇanitKëngëtarja Adelina Tahiri sonte në garën “Your face sounds familiar” kishte shortin të imitonte këngëtaren Alexadra Stan.

Mjaft seksi dhe e bukur ishte performanca e saj edhe kësaj here, deri sa mjaft të mira erdhen edhe komentet nga juria.

Si çdo javë, edhe kësaj radhe ishte Arian Çani ai që i kishte komentet më pikante për këngëtaren.Mjaft mirë i priste edhe Adelina nga java në javë por kësaj radhe siq duket u mbush kupa.

Kur Ariani kërkoi nga Adelina të kthehej prapa për të ia parë “veshjet” kjo e fundit sikur u revoltua dhe kërkoi nga ai që javëve të tjera mos të komentojë asnjë gjë në lidhje më performancën e saj.

Çani e mori me sportivitet reagimin e Adelinës ndersa Bleona Qereti i referohej mbase të dashurit të Adelinës xheloz që e shtyu të reagonte në këtë mënyrë. /prive/

adeliAdelina Tahiri nuk toleron më komentet e Arian Çanit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here