Adelina Tahiri nuk ndalet me foto të hot’ Këngëtarja e shumë përfolur Adelina Tahiri nuk ndalet së publikuara foto tejet të ‘nxehta’.

Këtë verë ajo siç duket është duke e shijuar deri në maksimum, e kjo vërehet qartë nga imazhet që ka nxjerrë në rrjete sociale.

Së fundmi ka publikuar një foto vetëm në bikini para pasqyrës në të cilën është shfaqur tejet seksi dhe me linja perfekte të trupit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here