Adelina Tahiri ndan me ndjekësit foton e parë pas aksidentit rrugor Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri, që së fundmi ka qenë pjesë e një aksidenti rrugor, ka ndarë me fansat foton e parë pas aksidentit.

Bukuroshja 23 vjecare ka postuar në Snapchat një foto ku duket se i është injektuar një serum dhe i ka bashkangjitur mbishkrimin “Ok jam”, shoqëruar nga një fytyrë e mërzitur.

Mediat raportuan se Tahiri kishte pësuar një aksident të rëndë dhe ndodhej në gjendje kritike për jetën, por ka qenë vetë këngëtarja ajo që e ka përgënjeshtruar lajmin duke i thënë të gjithë ndjekësve të saj se ishte mirë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here