Adelina Tahiri “mbledh” mend vishet siç i ka hijeKëngëtarja e njohur Adelina Tahiri, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram.Derisa edhe ditët e vjeshtës kanë nisur me një të ftohtë të lehtë, edhe Adelina i është përshtatur motit, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja në fjalë, i është përshtatur bukur mirë kohës, marrë parasysh që atë jemi mësuar ta shohim jo rrallë herë me poza seksi, dhe gjysëm të zhveshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here