Adelina Tahiri foto seksi nga plazhi Këngëtarja, Adelina Tahiri po i shijon në maksimum këto ditë nxehta.

Ajo ka realizuar edhe një palë pushime posa është kthyer nga Turqia.Adelina përmes disa fotove që ka postuar në rrjetet sociale, shfaq format e saj fantastike trupore.

E veshur me bikini të bukura, ajo duket shumë joshëse dhe seksi.

Adelina Tahiri foto seksi nga plazhi

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here