Adelina Tahiri e shtyn të laget fotografinAdelina Tahiri e ka bërë të laget, edhe atë goxha shumë, fotografin e njohur Veton Osmani.Të dy aktualisht gjenden në Turqi, së bashku me shumë yje të estradës dhe me ekipin e televizionit 21, ku xhirojnë emisione dhe klipe.

Këngëtarja shkupjane ka realizuar disa fotografi të nxehta, disa prej të cilave edhe brenda ujit të pishinës.

Dhe, për t’i kapur ato sa më mirë, Veton Osmani është detyruar të laget, duke u futur në ujë me rroba.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here