Adelina Tahiri e "mbyt" me puthje ShpatinKëngëtarja Adelina Tahiri dhe këngëtari Shpat Kasapi janë miq shumë të ngushtë.

Shpesh herë i kemi parë së bashku e madje edhe shumë të afërt. Një gjë të till na e dëshmon edhe kjo fotografi që Adelina ka postuar në Instagram, ku shihet duke i dhuruar një puthje miqësore Shpatit.

“Vëllai im” ka qenë mbishkrimi i fotografisë nga këngëtarja.

Adelina Tahiri e "mbyt" me puthje Shpatin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here