Adelina Tahiri,këngëtarja shumë e dashur nga Maqedonia, vjen sot në “Bluetooth” përmes kësaj fotoje, në të cilën shfaqet më llasticë se kurrë, ndonëse vetë asaj s’i pëlqen ta cilësojnë të tillë.

Adelina së fundmi ka ardhur për publikun me këngën e saj më të re“Bad boy” dhe gjatë javës së shkuar është bërë pjesë e reality show-t “Vip Shpija” si mbretëreshë. (BLUETOOTH)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here