Adelina Tahiri: Dardan Berishën e kam vetëm shok Ka kohë që është folur për një lidhje dashurie mes këngëtares Adelina Tahiri dhe basketbollistit Dardan Berisha.Por është vet këngëtarja Tahiri sot në emision ‘1 Kafe me Labin’ që ka mohuar një lidhje të tillë.

‘Dardanin e kam vetëm shok të ngushtë nuk e di pse po spekulohet për një lidhje të tillë. Kurdo që të kem të dashur do t’u tregoj gjithë fansave të mi’, ka thënë Adelina./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here