7Adelina Tahiri po vazdon të jetë më e komentuara edhe pse ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë këngë.

U bë nënë së fundi dhe ndryshimet po vërehen edhe në pamjen e saj.

Këngëtarja nga Maqedona, pavarësisht dëshirës për të qenë në top formë, duket se nuk poi a del.

Me disa kilogramë më shumë dhe me disa ndryshime në fytyrë, që natyrisht i ka prej mos grimosjes dhe ënjtes nga shtatzënia, Adelina ka ‘përfunduar’ edhe kështu.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here