Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha, ka lansuar projektin e saj më të ri, këngën me klip të titulluar “Sa larg je “.

Adelina gjatë një interviste të mëhershme për Telegrafi.com kishte treguar se klipi është xhiruar në Vlorë dhe Dhërmi ndërsa për xhirimet e tij është përkujdesur produksioni “Vector group”.

Kënga “Sa larg je” është këngë mjaft dinamike dhe ritmike, ndërsa Adelina me një performancë prej një sirene e bën klipin më të bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here