Këngëtarja bukuroshe e cila ditë më parë për “Zhurnal Plus” rrëfeu se të gjithë djemtë i thonë se është shumë seksi, këtë dimër sapo ka realizuar një set fotografik shumë seksi.

Sërisht “Zhurnal Plus” ka kontaktuar me Adelina Berishën dhe ka mësuar se fotot janë të realizuar me shumë mjeshtëri nga fotografi më i mirë shqiptar Veton Osmani, ndërsa këngëtarja duket që provokon shumë fort.

Mësuam gjithashtu se Adelina po bëhet gati të jetë edhe imazh kalendari ku do të ofrohen këto foto për një biznes kosovar.

Megjithëse është dimër vajza ka pozuar mjaft “hot” përpara fotoaparatit të Vetonit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here