Adelina poston foto intime me bashkëshortinKëngëtarja kosovare, Adelina Ismaili e cila tash jeton më bashkëshortin e saj në Zvicër, ka postuar disa foto intime në rrjetin social “Facebook”.

Në këtë fotografi këngëtarja ka shkruar: Adelina dhe Vali, fotografi intime, po politikë, pa thashetheme. /Zëri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here